Chcete si na výlet půjčit automobil? Obraťte se na správnou autopůjčovnu

Chystáte se na cestu po České republice, nebo dokonce plánujete několikadenní výlet do zahraničí? Pokud vám osobní automobil dosluhuje, případně si netroufáte na delší cesty nebo jednoduše nedostačuje velikostí a objemem, a vy nemáte momentálně dostatek peněžních prostředků na pořízení dalšího, můžete si půjčit spolehlivý model přímo v půjčovně. Vy se navíc nemusíte starat o žádné poplatky, neboť náklady s provozem, údržbou a pojištěním hradí samotná autopůjčovna.

Takřka nový automobil s nízký počtem najetých kilometrů

Právě na dlouhé cesty je důležité, aby vás automobil nezklamal, protože by se vám jen přidělaly problémy. Přece jen si chcete dovolenou užít se vším všudy, nemyslíte? Spolehlivé autopůjčovny si právě z daného důvodu zakládají na tom, aby disponovaly mladým vozovým parkem. Např. v pražské půjčovně Taggart.cz mají auta průměrný věk pro dlouhodobý pronájem pouhých 9 měsíců a průměrný počet najetých kilometrů se pohybuje okolo 18 000.

Dlouhodobý pronájem je pro všechny

Jestliže chcete operativní leasing, tak si vás nejprve leasingová společnost prověří, jestli nemáte záznam v registru dlužníků. V případě, že máte, potom vám nebude leasing schválen. Autopůjčovny však nabízí dlouhodobý pronájem vozidel všem, a to i zákazníkům se záznamem v registru.

Pracovníci vám přistaví automobil na místo určení, a to zcela zdarma. Stejně tak si ho i vyzvednou tam, kde potřebujete, nemusíte ho vozit na pobočku autopůjčovny.

Jaká vozidla se vyplácí půjčovat?

Na to bohužel neexistuje univerzální odpověď. Pojedete-li na dovolenou, hodí se vám větší vůz nebo dodávka, pokud chcete oslnit svou partnerku nebo obchodní partnery, zřejmě sáhnete po luxusnější verzi. Na letní víkend si musíte dlouho dopředu rezervovat otevřené kabriolety a naopak na výlet do hor čtyřkolku. Ve slušně vybavené autopůjčovně si vyberete vždy…

Tvorba webových stránek: Webklient