Kde si půjčit vůz, který může tahat obytné karavany?

zdroj: https://www.flickr.com/photos/skohlmann/19801187555

Cestování napříč Evropou je snem každého milovníka dobrodružství. První den si prohlédnete skvosty Rakouska, následující den projedete jižní Německo a třetí den se už fotíte u Eiffelovy věže. Z Francie vaše cesta poputuje do Belgie a následně do Berlína. Z hlavní německé metropole se vydáte zpátky do České republiky a ještě pár dní můžete poznávat krásy naší země. K nezávislému cestování je ideální volbou obytný karavan. Pakliže máte karavan obstaraný, ještě je nezbytné sehnat vůz, který může obytný karavan celou cestu tahat. V následujících řádcích vám prozradíme, kde si půjčit spolehlivý automobil.

Volkswagen, Audi i Škoda Auto

Velké popularitě se těší model Volkswagen Passat Kombi s výkonem motoru 103 kW. Vozidlo německé automobilky vás nenechá ve štychu ani po třech tisících kilometrech. Výkonnější variantou je automobil Audi A6 Avant, který si se svými 130 kW hravě poradí i s náročným terénem. Pyšní se luxusnější interiérovou vybaveností než Volkswagen, nicméně je nezbytné počítat i s vyšší cenou za zapůjčení. Levnějším řešením je vozidlo mladoboleslavské automobilky Škoda Octavia 2.0 TDI. Nabízí kompromis mezi cenou, spotřebou a kvalitou.

Všechny tři zmíněné vozy mají dostatečný výkon pro tažení obytného karavanu. Nemusíte objednávat velké dodávky, ani monstra s pohonem 4×4. Vaší pravou rukou na cestách se stane i úspornější automobil.

zdroj: https://www.flickr.com/photos/skohlmann/19801187555
zdroj: https://www.flickr.com/photos/skohlmann/19801187555

Kde si vůz půjčit?

Jestliže hledáte vhodnou autopůjčovnu, která má ve svém vozovém parku výše uvedená vozidla, nabízí se vám půjčovna aut Taggart. Vozový park tvoří nová, maximálně roční vozidla slibující vysokou kvalitu a maximální spolehlivost. Ať už plánujete cestu po Evropě na týden či čtrnáct dní, autopůjčovna Taggart vám vyhoví. Taggart je synonymem spolehlivosti, profesionality, důvěryhodnosti a bezpečnosti.

Tvorba webových stránek: Webklient