Bojíte se o karavan nebo obytný vůz? GPS sledování vozidla je ideální ochrana

V posledních několika letech se technologie natolik zdokonalily, že existují systémy, které chrání majetek před zloději a nezvanými hosty. Velice žádané je GPS sledování vozidel, a to hned z několika důvodů. V podstatě nezáleží na tom, jestli máte větší vozový park, nebo jeden karavan, protože v každém případě můžete využít systém od značky Positrex))). V následujících řádcích vám o něm prozradíme více informací.

Jestliže karavan často půjčujete i někomu cizímu, abyste si přivydělali nějakou tu korunu navíc, není nic jednoduššího než nad tím získat dohled skrze GPS sledování vozidel. Zjistíte, kde se zrovna váš karavan nachází, dostanete přehled nad tím, jak řidič vozidlo používal a podobně. U větších flotil je ta výhoda, že vám systém vygeneruje elektronickou knihu jízd a poskytne data pro další analýzy.

GPS sledování vozidel chrání karavan nebo obytňák před krádeží

Systém vám zajistí ochranu proti krádeži. V okamžiku, kdy vám někdo karavan odcizí, díky dobře ukryté monitorovací jednotce okamžitě zjistíte, jakou trasou zloděj putuje. Informace můžete poskytnout bezpečnostní agentuře, nebo policii. Právě k těmto účelům se používá i GPS lokátor pro kamiony.

Systém vytvoří přesnou historii pohybu vašeho karavanu, takže víte, kam všude člověk, jemuž jste ho půjčili, cestoval.

Positrex)))  je výborný monitorovací systém

GPS systém Positrex)))  je ideální volbou pro osobní vozidla, karavany, motocykly, kamiony, zemědělské stroje, vlaky, stavební techniku, malá letadla i lodě. Uplatnění je opravdu široké a systém je možné přizpůsobit na míru vašim potřebám a požadavkům. Tak neváhejte a objednejte si GPS monitorování vozidla. Přímo na stránkách najdete různé tarify monitorování. Stejně tak z daného portálu získáte i elektronické faktury.

Tvorba webových stránek: Webklient