Platíte příliš za povinné ručení? Změňte pojišťovnu ihned a on-line

Nespokojení motoristé, kterým nevyhovují podmínky pojišťovny, u níž mají sjednáno povinné ručení na svůj vozový park, mohou jednat okamžitě a z pohodlí domova. Vyřízení nové pojistky je jednodušší díky internetu. Můžete si srovnat podmínky a platby u více pojišťoven s pomocí srovnávače, vybrat si nejdůvěryhodnější pojišťovnu a ideální platební výměr. Celý proces trvá pár minut.

Jak se postupuje při výběru a sjednání povinného ručení on-line?

Doporučujeme nejprve si nalézt mezi pojišťovnami tu, která poskytuje pro vaše vozidlo (případně více aut) nejvýhodnější povinné ručení, havarijní pojištění a další produkty. Porovnání on-line 8 pojišťoven je přehledné i pro motoristy, již se nevyznají ve smlouvách a pojistkách. Nepotřebujete žádného prostředníka, jenž si za každého nového pojistitele účtuje provizi. Platíte pouze částku určenou vybranou pojišťovnou.

Stvrzením smlouvy on-line je pojistka okamžitě platná

V případě, že si mezi pojišťovacími subjekty vyberete, smlouvu můžete stvrdit ihned on-line, zaplatit převodem a povinné ručení na motorové vozidlo je ihned platné. Společnost poskytující možnost sjednání pojištění přes internet má 13leté zkušenosti na finančním trhu a aktuálně má téměř 400 tisíc spokojených klientů. Proto není třeba se obávat nekalého jednání.

Výhodné nabídky pojištění, jaké jinde neseženete

Majitelé nově koupených aut mají samozřejmě možnost si při nákupu rovnou zajistit v autosalonu povinné ručení a havarijní pojištění, což sice skýtá určité pohodlí, ovšem často bývá dražší a nevýhodnější než nabídky pojišťoven, s nimiž prodejce nemá sjednanou spolupráci. Nenechte se napálit a zjistěte si předem v pohodlí domova možnosti nabízené jinými pojišťovacími subjekty. Budete příjemně překvapeni nabídkou, která často bývá výrazně výhodnější než v prodejně automobilů. Především možnost sjednání povinného ručení s limitem až 200 milionů korun, povinné ručení Škoda Octavia od 1951 Kč a povinné ručení od 2,7 Kč na den jsou nabídkami, jaké vám v některých pojišťovnách nepředloží.

Tvorba webových stránek: Webklient