Zařiďte si pro svůj karavan co nejlevnější povinné ručení


S karavanem si člověk užije spoustu krásných chvil. Dělá dovolenou příjemnější, pohodlnější a dodává jí zvláštní, kouzelný ráz. Ale bohužel, nic naplat – pokud si svůj karavan nebo obytný vůz zrovna na dovolenou jen nepůjčujete, musíte platit jeho trvalé provozní náklady. Jedním z nich je povinné ručení.

Dejte si pozor na výjimky

Pokud jste si zrovna pořídili karavan, jistě je vaší prioritou v oblasti pojištění jediné: sehnat levné povinné ručení. To je samozřejmě logické, nicméně je potřeba si ohlídat i další drobnosti. Jednou z nich jsou asistenční služby. U obytných vozů (automobilů) bývají zakotveny v pojistné smlouvě tak, jak jste zvyklí z pojišťování běžného vozidla – ne tak ale u přívěsných obytných vozíků. Po dovolené, na níž by došlo k nehodě a vám by odtáhli vozidlo, ale už ne přívěsný karavan, by bylo každopádně co vyprávět přátelům, ale přesto je lepší se takové nepříjemné situaci vyhnout.

Pojistěte se co nejvýhodněji

Ohlídáte-li si všechny podobné drobné zádrhely, které by ze sjednávání povinného ručení mohly pramenit, pak už zbývá jen sehnat takové, které by pro vás bylo co nejlevnější. S tím by vám mohl pomoci portál ePojištění.cz. Přes něj pojišťovny s nejvýhodnějšími sazbami nejen naleznete, ale jako bonus ještě získáte slevu. Portál má totiž vyjednané akční ceny, a tak si můžete být jisti, že se dostanete k té nejlepší nabídce na trhu.

Můžete se ostatně ujistit sami. Na webových stránkách totiž můžete využít možnosti kalkulace povinného ručení přímo pro váš obytný vůz či přívěs. Využijte tedy možnosti udělat si představu a porovnání sami. Zjistíte, že ceny, k nimž se propracujete, jsou ještě lepší, než ty, které nabízejí přímo pojišťovny. A za takovou cenu se na tu báječnou dovolenou vlastně vyráží ještě lépe.

Tvorba webových stránek: Webklient