Ideální automobil na toulky Evropou? Najdete ho v nabídce Renaultu!


Preferujete cestování vlastním vozem a zároveň rádi přespáváte mezi čtyřmi stěnami hotelového pokoje? V tom případě zřejmě nepatříte mezi ideální adepty na pořízení karavanu. Přesto si zasloužíte spolehlivý dopravní prostředek, který vás i vaše blízké dostane do cíle – byť se nachází tisíce kilometrů od vaší domoviny. Najít ideální automobil není snadné, ale aktuální nabídka automobilky Renault uspokojí i náročné cestovatele. Představíme vám nejnovější generaci modelů Espace a Trafic Passenger.

Renault Espace

renault-espace-jfc-ph1-design-001.jpg.ximg.l_12_m.smart

Renault Espace je velké MPV, které automobilka vyrábí přes 20 let. První Espace vyjel z výrobní linky v roce 1984 a honosí se titulem prvního evropského MPV. Dnes již kultovní vůz byl v mnoha ohledech revoluční a na silnicích je k vidění dodnes.

Současná generace modelu Espace je v pořadí již pátá. Svým robustním a současně ladným designem budí respekt. Není divu, vždyť ve své kategorii nemá přímou konkurenci. Důraz na estetickou dokonalost je patrný v každém detailu – výrazné blatníky, zvýšená světlá výška a především nová designová identita Renaultu. Celkový dojem umocňuje světelný podpis LED PURE VISION, krásné alu disky a množství chromovaných doplňků.

Na harmonický zevnějšek plynule navazuje vyladěný interiér, ve kterém panuje naprosto uvolněná atmosféra. Taková, která je žádoucí při delších přesunech po Evropě. Posádka se může kochat pohledem na nebe přes panoramatickou střechou o úctyhodné ploše 7 m2.

Vnitřek vozu je elegantní, pohodlný a velmi praktický. Díky moderním technologiím nabírá cestování úplně jiný rozměr. Stačí jediný dotek obrazovky nebo ovladače v zadní části vozu a sedadla se sklopí tak, aby zmizela pod podlahou vozu.

Espace je vybaven systémem Renault Multi-Sense, který umožňuje volbu několika jízdních režimů. Řidič si může vybrat mezi komfortním a sportovnějším projevem vozu. Systém umožňuje nastavení tlumičů, řízení, reaktivity, vnitřního osvětlení a dalších prvků.

Suma sumárum, jde o špičkový dopravní prostředek pro sedm lidí. Naprosto přehodnotí vaše dosavadní představy o bezstarostném cestování autem.

Trafic Passenger

renault-trafic-J82ph1-design-013.jpg.ximg.l_12_m.smart

Pokud se nespokojíte se sedmimístným vozem, budete muset sáhnout po těžším kalibru. Renault Trafic Passenger nabízí dostatek místa pro 9 lidí, a to včetně jejich zavazadel. Poskytuje spoustu místa a výbavou je na úrovni velkoprostorových vozů. Elegantní dodávka disponuje automatickou klimatizací, řadou úložných prostorů, navigací nové generace a perfektní multimediální výbavou.

Chcete-li se o nových vozech Renault dozvědět více a vyzkoušet si je během testovací jízdy, obraťte se na autorizovaného dealera Renault Zličín. Společnost Renault Retail Group CZ zajišťuje prodej nových i ojetých vozů, servis i pozáruční opravy. Toužíte-li po zbrusu nových cestovatelských zkušenostech, pokračujte na www.rpz.cz.

Tvorba webových stránek: Webklient