Poslední březnový víkend bude Praha pařit karavanistům, ti totiž zamíří na nejvýznamnější jarní karavanistický veletrh FOR CARAVAN v pražských Letňanech! Již tradičně se poslední březnový víkend koná přehlídka obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN 2014.

Milovníci karavaningu jistě ocení téměř 10 000 m2 výstavní plochy plné obytných automobilů a přívěsů, kde všem zájemcům vystavovatelé z celé ČR i zahraniční představí nové modely na příští sezónu.

Logicky nebude chybět ani celá řada doplňků, příslušenství a všeho, co k cestování na čtyřech kolech patří. Návštěvníci budou moci využít také nabídky prodeje v sekci venkovního bazaru karavanů a přívěsů.

Pro návštěvníky veletrhu je připravena soutěž ve spolupráci s firmou A-Spirit. Výherce získá skútr VESPA LX 50 v hodnotě 52 990,- Kč! Slosování proběhne v neděli 30. 3. 2014 na výstavišti.

soutěž VESPA

Souběžně v areálu probíhají veletrhy FOR BIKES – 5. veletrh cyklistiky a všeho co k ní patří a SPORT SHOW – 1. ročník veletrhu sportovních potřeb.

Stejně jako vloni očekávají pořadatelé více než 20 000 návštěvníků, pro které se stává jarní výstava FOR CARAVAN příjemným setkáním před zahájení další cestovatelské sezóny.

FOR CARAVAN 2014 (www.forcaravan.cz)

Pořadatel:  www.abf.cz

PARKOVÁNÍ: V areálu PVA je připraveno 3.500 denních parkovacích míst pro návštěvníky. Je možné využít i záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu.

Noční parkování je z důvodu chráněné krajiny NPP letiště Letňany zakázáno. Takže jako loni, bude třeba najít si nějaký z nepříliš vzdálených kampů. Pro návštěvníky, kteří přijedou svým obytným autem nebo s obytným přívěsem, je připravena po předložení vstupenky cenově zvýhodněná nabídka ubytování v TRIOCAMPU PRAHA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *