Caravan Salon 2014 Düsseldorf: Užijte si přehlídku karavanů

Pokud patříte k milovníkům karavanů a zajímá vás, co je ve světě volnočasových vozidel nového, na co se můžete v příštím roce těšit, zaznačte si v kalendáři datum 30. srpna až 7. září 2014. Omluvte děti ze začátku školy a vydejte se na největší výstavu karavanů do Düsseldorfu. Letos se tím směrem vydalo na 160 tisíc fanoušků karavaningu. Takže to opravdu stojí zato…

Na Caravan Salonu 2014 na vás čeká stovky mezinárodních vystavovatelů, kteří vám představí nejen novinky ze světa karavanů, ale i nejrůznější příslušenství, které oceníte na vašich cestách. A samozřejmě nebudou chybět ani tipy a rady pro vaše cestování karavanem.

Caravan Salon 2014 se koná tradičně koncem prázdnin během prvního zářijového týdne každý den od 10 do 18 hodin na výstavišti v Düsseldorfu. Jednodenní vstupné vás vyjde na 13 EUR, dvoudenní pak na 20 EUR. Kromě vystavených exponátů si ale na výstavišti můžete užít také zábavu a adrenalin, na své si přijdou i vaše ratolesti, pro které je připraven speciální program.

Offroad, program pro děti a soutěže

V rámci veletrhu se budete moci zúčastnit řady atrakcí a událostí, hitem roku 2013 bylo skvělé offroad show, kdy si mohli návštěvníci sami na vlastní kůži v pozici spolujezdce vyzkoušet jízdní vlastnosti některých vozidel na překážkové dráze. Po prohlídce offroadu se mohli alespoň virtuálně nechat přenést do odlehlých oblastí po celém světě, které procestovali dobrodruzi v karavanech. Navštívit tak šlo téměř 50 zemí od Severní a Jižní Ameriky, Ruska, Ukrajiny až po Indii, Thajsko a Indonésii.

Ani vaše děti ochuzené o začátek školy však nepřijdou na výstavišti zkrátka. Jsou zde pro ně připraveny školky, kde je mohou rodiče bez starostí zanechat a o děti zde bude profesionálně postaráno. Dále si mohou jít zaskotačit na skákací hrad, zašplhat si na horolezecké stěně, nebo se plazit speciálním tunelem.

Přenocujte na výstavišti

Pokud budete chtít na veletrhu strávit více než jeden den, můžete zaparkovat váš karavan přímo na parkovišti u výstaviště. Místo pro kempování je kompletně zrekonstruováno a pojme kolem 3000 návštěvníků. Samozřejmostí je možnost připojení elektřiny. Další výhodou je, že příjezdová cesta na veletrh je určena i pro návštěvníky bez ekologické známky, jelikož výstaviště v Düsseldorfu se nachází mimo ekologickou zónu. Za parkovací místo s připojením elektřiny zaplatíte 22 EUR za den, bez připojení k elektřině pak 15 EUR.

Foto: Düsseldorf Messe

Tvorba webových stránek: Webklient