Sháníte spolehlivý notebook na cesty? Pak se mrkněte na repasovaná zařízení 

Plánujete zrovna dlouhou letní dovolenou, během níž projedete půlku světa? Pak se rozhodně neobejdete bez spolehlivého a výkonného notebooku. Určitě však nemusíte kupovat kdovíjakou vychytávku za desítky tisíc. Raději se mrkněte na repasované produkty. Proč? 

Výkonné zařízení za zlomek ceny 

Nejdříve se podíváme na to, jak vlastně vznikají repasované notebooky, počítače, telefony i monitory. Opravdu se nejedná o jakési šunty, které se hodí pouze do popelnice. 

Bavíme se o téměř nových zařízeních, která si například pronajmula nějaká firma. Ta s nimi rok, dva, tři pracovala a následně je vrátila zpět výrobci (firmy si většinou technologie pouze pronajímají na určitý čas). Výrobce poté dané kusy zkontroloval, vyčistil a vrátil do původního továrního nastavení.

Tím pádem se jedná o téměř nové produkty, které budou ještě bez problémů sloužit řadu let. Pořídíte je přitom za pouhý zlomek ceny, než kdybyste si koupili zbrusu nové zařízení. Samozřejmě k nim obdržíte i záruku (většinou roční). 

Největší e-shop v ČR 

A kde jinde takové kusy kupovat než v největším tuzemském e-shopu s repasovanou technikou? Řeč je o online obchodu LevnaPC. V jeho prostředí najdete desítky tisíc kusů notebooků, telefonů, počítačů i dalších vychytávek na cesty. To platí pro Apple, Lenovo, HP, Dell…

Zároveň se svou objednávkou pomůžete zatíženému životnímu prostředí. Jen v Evropské unii se denně vyhodí přes 160 tisíc notebooků… Přes 70 % z nich se přitom dá znovu použít. Na výrobu každého z nich se spotřebuje přes 50 prvků periodické tabulky. Nemluvě o uhlíkové stopě. 

Navštivte webové stránky zmíněného e-shopu a přesvědčte se sami. Za několik tisíc korun si můžete objednat spolehlivého a výkonného pomocníka, který s vámi procestuje celý svět. 

Tvorba webových stránek: Webklient