Oprava čelního skla půjde u firmy Autoskla J.R. jako na drátkách!

oprava čelního skla

Oprava čelního skla či výměna autoskla je pro většinu řidičů nepříjemný strašák. Ve firmě Autoskla J.R. se však o vás dokonale postarají od prvního telefonátu až po předání opraveného vozu. Na trhu jsou tito specialisté již přes 20 let a s opravou čelního či jeho výměnou tak mají bohaté zkušenosti a nabízejí perfektní servis.

Technici vám doporučí ten nejlepší typ opravy, který vyřeší problém s vaším autosklem a vrátí vůz do původního stavu. Prasklá a poškozená autoskla dokážou znepříjemnit jízdu každému řidiči a navíc v rámci silniční kontroly hrozí za poškozené autosklo dokonce pokuta.

oprava autoskla
výměna čelního skla

oprava čelního skla

Oprava čelního skla proběhne rychle a bez stresu

Klientům nabízí firma Autoskla J.R. mobilní servis, v rámci kterého může být provedena oprava čelního skla kdekoliv v republice. Klienti tak nemusí jezdit do provozovny, ale technici přijedou do garáže, kanceláře či všude tam, kde je aktuálně potřeba. Problémy řeší na místě a vy se tak nemusíte o nic starat a zabývat se touto nemilou událostí. Navíc je tento mobilní tým schopný vyřídit administrativu spojenou s pojistnou událostí, pokud u své pojišťovny uplatňujete škodu.

A jaký bude průběh opravy? V případě lehčího poškození lze provést opravu čelního skla lepením. Bývá to tehdy, pokud prasklina na autoskle nezasahuje do řidičova zorného pole. Lepení lze využít i na bodové a malé praskliny čelních skel. Oprava autoskla se cenově pohybuje mezi 800 – 1800 Kč včetně DPH.

autosklo
oprava čelního skla
výměna čelního skla

Výměna autoskla pro všechny typy vozidel

Pokud technik zjistí, že poškození čelního skla jsou rozsáhlejší, přijde na řadu výměna autoskla.  Ve firmě Autosklo J.R. dobře vědí, že čelní sklo si zaslouží velkou pozornost a precizní opravu. Proto mají na skladě čelní skla od originálních výrobců a to v rozličných barevných provedeních. Autoskla kopírují svým tvarem karoserii a budou mít stejné procentuální zatmavení, jako ostatní skla vašeho auta. Navíc jsou tato skla odolnější proti nárazu kamene.

Z tisíců skel na skladě se to pravé najde i pro váš vůz. Proto nemusíte očekávat zdlouhavou opravu a dovezení zboží na sklad. Vaše autosklo bude připraveno ihned k montáži, bez zbytečného zdržování.  Neváhejte proto Autosklo J.R. kontaktovat ohledně konzultace a výběru toho pravého čelního skla přímo pro vás.

 Svým klientům se firma věnuje nonstop, tedy i během svátků a nočních hodin. Stačí kontaktovat linku NONSTOP SLUŽBY +420 603 111 072, kde budete spojeni s technikem, který bude připraven řešit vaše problémy v jakoukoliv hodinu. Technici poté do 30 minut dorazí za vámi. Zároveň se můžete obrátit na asistenční službu řešící likvidaci pojistných událostí vzniklých u autonehod. To vše lze provést bez vaší osobní či finanční účasti-pojistnou událost je možno vyřídit z povinného ručení nebo havarijní pojistky.

Firma Autosklo J.R. nabízí svým klientům rychlost, profesionální řešení a zkušené zaměstnance, kteří se ve svém oboru neustále vzdělávají. Budou vám vycházet maximálně vstříc a problémy vyřeší k vaší spokojenosti, proto je rozhodně neváhejte kontaktovat.

oprava autoskel
opravy autoskel
oprava autoskla
Tvorba webových stránek: Webklient