Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvést výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).


Cena zlata v posledních týdnech láme rekordy a přinesla investorům značný výnos nečekaně rychle. Vzhledem k tomu, že analýzy trhu naznačují možný další růst ceny zlata, je důležité vybrat správného prodejce, který nabízí konkurenceschopné ceny a důvěryhodný zdroj produktu.

I když žádná česká mincovna přímo nevyrábí zlaté cihly nebo slitky, v Čechách se prodávají především produkty pocházející ze švýcarských rafinérií. Významně se liší ceny, za které různí prodejci tyto slitky nabízejí, což zdůrazňuje význam pečlivého výběru prodejce.

Jako konzervativní investici doporučujeme koupě fyzického zlata v podobě cihel nebo mincí. Vyvarujte se investování do virtuálního zlata nebo spoření do zlata, které nemá stejnou hodnotu jako fyzické držení. Rovněž je rizikové investovat do akcií zlatých dolů, které mohou být nejisté kvůli možnosti vyčerpání zdrojů. Vaším cílem by mělo být mít zlato ve fyzické formě ve svém vlastnictví.

Tvorba webových stránek: Webklient