Velikonoční pobyt ve Špindlu

Jaro pomalu ale jistě klepe na dveře. Co takhle vyrazit během prodlouženého velikonočního víkendu na nějaký příjemný pobyt v Čechách. Nechte starosti a povinnosti doma a vyrazte s karavanem užít si volné dny třeba v Krkonoších, kde budete mít o zábavu postaráno.

Co si nenechat ujít v oblasti Krkonoš

Dovolená v Krkonoších je přesně to, co potřebujete k tomu, abyste se alespoň na pár dní odreagovali a zapomněli na starosti, které necháte doma. Krkonoše toho nabízí spoustu od krásné přírody vybízející k procházkám, přes sportovní aktivity, až po wellness procedury. Velikonoční pobyty jsou k relaxaci jako stvořené.

Pokud zavítáte do oblasti Krkonoš, pak byste si rozhodně neměli nechat ujít například výšlap na Sněžku. Pokud jste unaveni, stačí se nechat na nejvyšší horu Česka vyvézt lanovkou. Uchvátí vás i některý z vodopádů, konkrétně Labský vodopád nebo Pančavský vodopád. Procházku si užijete i v oblasti Úpského rašeliniště.

Zarezervujte si ubytování v Krkonoších na období Velikonoc a přijeďte si odpočinout do krásného prostředí plného přírodního zajímavostí a skvostů.

Špindlerův Mlýn – ideální místo ke strávení dovolené

Užijte si ubytování ve Špindlerově mlýně. Příjemnou procházkou kolem Labské přehrady strávíte klidně celé odpoledne. V případě nepříznivého počasí obzvláště malé děti ocení možnost návštěvy Lego muzea. Supr je i výlet lanovkou na horu Medvědín, kde se nachází Medvědí stezka. Děti se tu mohou vyřádit na parádním hřišti.

Špindl je zároveň i skvělým výchozím bodem pro podnikání zajímavých výletů do blízkého okolí.

Široká nabídka ubytování pro každého

Zarezervujte si některé z ubytování na Hotel.cz. V nabídce naleznete hotely, pensiony i apartmány. S karavanem lze zakotvit i v některém z kempů. Ať už preferujete soukromí či nejrůznější služby, jako je bazén, wellness, masáže apod., z široké nabídky ubytovacích kapacit si určitě vyberete.

Tvorba webových stránek: Webklient