Trigano Silver: Karavan s nízkými náklady

Neustále stoupající ceny pohonných hmot a veškerých dalších nákladů mohou omezit vaše oblíbené toulky s karavanem. Francouzský výrobce karavanů Trigano Silver myslí na vše a svým zákazníkům nabízí kompaktní, lehké karavany, které i přes svou nízkou hmotnost skvěle sedí na silnici. Zajistí vám tak nejen pohodlné, ale hlavně levné cestování vaším karavanem.

Zaparkujte v klasické garáži

Trigano Silver přináší celkem dvanáct modelů, které se všechny vejdou do délky šesti metrů včetně oje a nepřesáhnou výšku dvou metrů. Díky tomu se vám skvěle vejdou do běžné garáže a vy tak nemusíte vymýšlet, kam svůj karavan postavit, když s ním zrovna necestujete. Díky svým malým rozměrům a hmotnosti kolem 1200 kilogramů jsou tyto karavany velmi snadno manipulovatelné a mají menší odpor vzduchu při jízdě.

Zdvihněte si střechu

Všechny modely karavanů Trigano Silver jsou koncipovány tak, že mají zdvihací střechu, díky které získáte v karavanu dostatek prostoru pro snadný a pohodlný pohyb. Střecha je složena ze čtyř skládacích stěn vyplněných polystyrenem a z krytu. Díky plynovým vzpěrám se vám zhruba za minutu podaří zcela snadno střechu roztáhnout, a to až do výšky 195 centimetrů od podlahy. A jakmile váš výlet skončí, střechu zase jednoduše složíte a karavan můžete pohodlně zaparkovat do garáže.

trigano

Dokonalá výbava

I přesto, že jsou karavany Trigano Silver rozměrově velmi malé, disponují poměrně bohatou výbavou. Naleznete zde sporák se třemi nerezovými hořáky, lednici o objemu 70 litrů a dostatek úložného prostoru. Lavice, na kterých si přes den pohodlně posedíte, večer jednoduše rozložíte a pohodlně se na nich vyspíte. Samozřejmostí je i sociální vybavení a kompletní vytápění karavanu.

SILVER-TRIGANO-420-CP-PANORAMIQUE-DINETTE

Karavan pro nenáročné

Nepotřebujete-li při svých cestách s karavanem luxus a stačí vám mít kde složit hlavu, pak jsou pro vás karavany Trigano Silver vhodným řešením. Díky nízkým provozním nákladům i nižším poplatkům na evropských silnicích, díky svým rozměrům se pro vás stane caravaning ještě příjemnějším koníčkem. Chcete-li ale trávit své cesty v maximálním pohodlí s dostatkem prostoru, pak se raději poohlédněte po jiném modelu karavanu.

SILVER-TRIGANO-450-PREMIUM-CHAMBRE-LJ

Tvorba webových stránek: Webklient