Prožijte dovolenou levněji s katalogem Camping Card ASCI 2016

Plánujete si letošní dovolenou? Přemýšlíte, kam a jak pojedete, kde se ubytujete? Cena za ubytování, je položka, která zaměstnává rozpočet cestovatelů asi nejvíce, proto je dobré vědět, jak se dá výrazně ušetřit. Možná právě vás zaujme dnešní článek o výhodném tuzemském i zahraničním kempování.

Obliba kempování roste rok od roku, stejně s tím, jak se zvedá i jeho úroveň. Moderní kempy u nás i v okolních zemích nabízejí veškerý komfort, poskytují tak luxusní chvíle odreagování a odpočinku. Přitom pobyt v těchto kvalitních kempech můžete mimo hlavní sezónu dostat tak lacino, jako nikdy předtím.  A pokud nemáte vlastní karavan či obytný vůz, můžete se podívat na jejich pronájem, v půjčovně karavanů a obytných vozů Bydliky.cz.

Jak ušetřit za kemp?

cardPokud i vám připadají ceny za ubytování ve kvalitních kempech příliš drahé a chcete-li cestovat za co nejméně peněz, můžete vyzkoušet slevovou kartu, díky které bude konečná cena výrazně levnější. Mezinárodní kempinková karta Camping Cart patří k nejrozšířenější v celé Evropě. Svého držitele opravňuje k přednostnímu ubytování mimo sezónu za opravdu nejnižší možnou cenu, se slevou až 70%. Ubytování je zde vyřešeno paušální cenou 11, 13, 15, nebo 17 Euro. Po předložení karty při příjezdu získáte tyto služby.

Paušální cena zahrnuje:

  • standardní místo a pobyt dvou osob
  • auto+karavan, auto+stan, nebo obytné auto s markýzou
  • přípojka elektřiny
  • použití teplé sprchy
  • pobyt psa (pokud je zde pobyt psů povolen)
  •  místní DPH

V řadě kempů jsou v tomto paušálu zahrnuty dokonce i tři děti ve věku do pěti let. Aby to nebylo málo, spousta kempů nabízí další zvýhodnění při delším pobytu. Například při pobytu dlouhém sedm nocí platíte je šest ( 7=6 ), nebo dokonce 14=11. Za čtrnáctidenní pobyt tedy zaplatíte pouze 11 x paušál. Cena karty se vám tak několikanásobně vrátí již při prvním pobytu.

Jak se můžete do tohoto mezinárodního systému zapojit?

Je to velice jednoduché. Můžete si ji zakoupit jednoduše přes internet. Slevová karta Camping Cart se prodává se dvěma knihami, ve kterých najdete aktuální seznam kempů, kde je možné slevy v letošním roce 2016 uplatnit. Doplněna je také o přehledné mapy. Konečná cena katalogu a karty je 700 Kč.

Přehledný katalog vám pomůže vybrat ten nejvhodnější kemp. Vybírat můžete ze zajímavých evropských letovisek. Kempů, které kartu akceptují, je po celé Evropě již neuvěřitelných 3142, konkrétně v těchto zemích: Belgie, Česko, Dánsko, Francie, Holandsko, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Norsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie.

Záleží již jen na vás, který kemp si vyberete, zda preferujete odpočinkovou dovolenou, jste rodina s dětmi, hledáte zábavu, nebo vyhledáváte organizovaný program. Kartu můžete využít opakovaně v rámci jednoho roku.

Tvorba webových stránek: Webklient