Proč si pronajmout karavan na Slovensku?


Plánujete pomocí karavanu poznávat krásy Slovenska? Toto rozhodnutí vám jen chválíme, vždyť Slovensko vám se svými více než 150 kempů nabízí bohatou škálu užití si vaší dovolené. Kempy jsou roztroušeny od Bratislavy až po Černou nad Tisou, v horách i při vodních nádržích. Ať už plánujete strávit dovolenou turistikou, nebo u vody, určitě najdete to, co hledáte.

pujcovna-skPokud si plánujete karavan půjčit, máme pro vás dobrý tip: půjčte si ho přímo na Slovensku –  například v OK Karavany, má to nesporně mnoho výhod. Jednou z nich je to, že se na Slovensko dostanete rychleji a levněji, protože můžete cestovat vašim osobním autem, které je bezesporu rychlejší a má nižší spotřebu než karavan. Auto pak můžete zdarma zaparkovat v půjčovně karavanů

Nemusíte se bát, že se vám do osobního auta nevejde výbava na kempování – tu klidně nechte doma, vše potřebné vám půjčí v půjčovně – samozřejmě zdarma. Můžete cestovat jen se základním vybavením, takže nakonec můžete přijít na Slovensko i vlakem. Ruku na srdce: kdy jste naposledy cestovali vlakem? Proč to neudělat právě teď a začít vaši dovolenou takovou trempskou romantikou. Vozy z OK Karavany mají slovenské dálniční nálepky a počet kilometrů, které s nimi najezdíte, je neomezený. A pokud se rozhodnete pro půjčení nad 15 dní, do 250 km je auto přistaveno zdarma, takže pokud se rozhodnete pro zmíněný vlak, vůz vás může čekat například na stanici v Žilině.

Změňte vaše zažité zvyky a letos zkuste něco nového. Určitě nebudete litovat a za rok se znovu vrátíte. A pak vás bude čekat další bonus: den přebíraní karavanu pro stálé zákazníky zdarma.

Tvorba webových stránek: Webklient