Jaké je využití střešních nosičů v různých sezónách

Střešní nosiče Thule jsou praktickou variantou na cestování s koly, lyžemi, ale i surfy a podobně. Využití střešních nosičů je celoroční a v každé sezóně se s ním dají přepravovat jiné věci. Podívejte se, na co všechno se dají střešní nosiče Thule využít během celého roku.

Přeprava lyží nikdy nebyla jednodušší

Dostat dlouhé lyže dovnitř auta je někdy nemožné a když už se to povede, nese to s sebou velké nepříjemnosti pro cestující uvnitř. Lyže zabírají hodně místa a kvůli tomu se musíte omezovat při balení dalších věcí, což je v zimě při potřebě spousty teplého oblečení velmi náročné. Nosiče na lyže nebo snowboardy jsou elegantním řešením tohoto problému. Stačí namontovat střešní nosič a můžete vyrazit na velké lyžování klidně i do vzdálených oblastí bez toho, aby vám v autě překážely lyže. Při správném zabezpečení nehrozí spadnutí nebo jiné poškození.

Projeďte celý svět na kole

Využijte výhod, které nabízí nosič na kola Thule a vyjeďte na dlouhé výlety. Nemusíte se omezovat pouze tím, kam dokážete dojet pomocí vlastních sil. Jednoduše si pořiďte praktický střešní nosič na kola a snadno přepravujte kola klidně na druhý konec světa. Díky umístění na střeše kola nepřekáží u parkování nebo neomezují jízdu v těsnějších prostorech, jako to může být o nosičů, které se umisťují dozadu na kufr vozidla. Na střeše můžete přepravovat tři až čtyři kola, což záleží na velikosti a typu automobilu. Není problém připevnit na střechu dětská kola.

Speciální nosiče pro příslušenství na vodní sporty

Přeprava surfu, kanoe nebo kajaku se bez střešního nosiče většinou neobejde. Díky kvalitnímu upevnění na střeše nehrozí žádné potíže při jízdě a přeprava je mnohem snazší, než převážení lodi nebo surfu například na vozíku, nebo snad uvnitř automobilu.

Tvorba webových stránek: Webklient