eCaravan.cz

magazín o karavanech a karavingu

Kupte si stan a máte i obytnou VW dodávku

Nemusíte právě plánovat velkolepou retro jízdu do Woodstocku, dokonce ani nemusíte být pamětníci oněch časů....

Nemusíte právě plánovat velkolepou retro jízdu do Woodstocku, dokonce ani nemusíte být pamětníci oněch časů. Přesto si dovolím tvrdit, že vás kultovní VW Bus z poloviny šedesátých let zaujme na první pohled. A nemáte-li právě veškeré možnosti k pořízení originálu, nevadí. Pro milovníky obytných vozů, kempování, cestování, zábavy a tak trochu i nostalgie je nyní na trhu prosté a rychlé řešení. Kupte si originální retro stan VW Camper.

Ovšem to není ledajaký stan. Velmi povedená replika populárního VW Busu (který se stal jedním z typických symbolů hippie kultury), je jednoduchý, skladný, praktický a zcela určitě kdekoliv a kdykoliv naprosto nepřehlédnutelný! Jak uvádí výrobce, stan je v měřítku 1:1 s originálem, což je VW Bus T1 Campervan (rok 1965).

stan

V současné době je na internetu nabízen ve třech základních barvách (nejoblíbenější je modrá) v cenové relaci kolem deseti tisíc korun. Nehledejte žádné extra doplňky, stan má pouze dvě oddělné ložnice až pro 4 nocležníky se spacími pytli a vchod v místech skutečných dveří jako u busu. Příjemným zjištěním je fakt, že v ložnicích se lze bez problémů postavit (výška je nějakých 182 cm), celková délka stanu je pak téměř 400 cm. Vodní sloupec je uváděn v hodnotě 3 000 mm (standardní odolnost proti vodě je již kolem 2 000 mm).

V „obytném voze“ mohou přespat nečekaní kamarádi a radost určitě udělá dětem a to nejen o dovolené. Zřejmě s největším úspěchem, uznáním a pochopením se setkáte, budete-li ho ovšem využívat jako vedlejší zázemí k samotnému originálu.

Pozn. Stany jsou vyráběny v originální licenci Volkswagenu; název VW Camper Van Tent.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient