Kupte si stan a máte i obytnou VW dodávku

Nemusíte právě plánovat velkolepou retro jízdu do Woodstocku, dokonce ani nemusíte být pamětníci oněch časů. Přesto si dovolím tvrdit, že vás kultovní VW Bus z poloviny šedesátých let zaujme na první pohled. A nemáte-li právě veškeré možnosti k pořízení originálu, nevadí. Pro milovníky obytných vozů, kempování, cestování, zábavy a tak trochu i nostalgie je nyní na trhu prosté a rychlé řešení. Kupte si originální retro stan VW Camper.

Ovšem to není ledajaký stan. Velmi povedená replika populárního VW Busu (který se stal jedním z typických symbolů hippie kultury), je jednoduchý, skladný, praktický a zcela určitě kdekoliv a kdykoliv naprosto nepřehlédnutelný! Jak uvádí výrobce, stan je v měřítku 1:1 s originálem, což je VW Bus T1 Campervan (rok 1965).

stan

V současné době je na internetu nabízen ve třech základních barvách (nejoblíbenější je modrá) v cenové relaci kolem deseti tisíc korun. Nehledejte žádné extra doplňky, stan má pouze dvě oddělné ložnice až pro 4 nocležníky se spacími pytli a vchod v místech skutečných dveří jako u busu. Příjemným zjištěním je fakt, že v ložnicích se lze bez problémů postavit (výška je nějakých 182 cm), celková délka stanu je pak téměř 400 cm. Vodní sloupec je uváděn v hodnotě 3 000 mm (standardní odolnost proti vodě je již kolem 2 000 mm).

V „obytném voze“ mohou přespat nečekaní kamarádi a radost určitě udělá dětem a to nejen o dovolené. Zřejmě s největším úspěchem, uznáním a pochopením se setkáte, budete-li ho ovšem využívat jako vedlejší zázemí k samotnému originálu.

Pozn. Stany jsou vyráběny v originální licenci Volkswagenu; název VW Camper Van Tent.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Tvorba webových stránek: Webklient