eCaravan.cz

magazín o karavanech a karavingu

Dovolená na čtyřech kolech

Přemýšlíte, jak strávíte svoji nadcházející dovolenou? Hledáte zavčas ideální způsob jejího prožití pro sebe i...

Přemýšlíte, jak strávíte svoji nadcházející dovolenou? Hledáte zavčas ideální způsob jejího prožití pro sebe i svoji rodinu tak, aby byl zaručen nejen dostatek odpočinku, ale i dobrodružství a zážitků?

Řešením jistě může být poohlédnout se v nabídce cestovních kanceláří a vybrat si mezi zájezdy ten nejexotičtější ze všech. Ne každý ovšem chce strávit dovolenou v dalekých cizích krajích. Mnohým lidem také vadí poněkud statická zábava, kterou pobyt na jednom místě i přes všechny přídavné výlety pořádané cestovní kanceláří skýtá. Řeknete si možná, že v takovém případě je ideálním řešením vyrazit na vlastní pěst a především po vlastní ose. Jedině tak lze naplánovat dovolenou přesně podle představ vašich a vašich blízkých. Ovšem má to jeden háček. Pro ty, co se chystají na dobrodružné toulky v daleké cizině a budou cestovat jen s báglem, kreditní kartou a kamarádem či partnerkou, jsou omezení poměrně malá a limitovaná v podstatě jen množstvím financí, odvahy a délkou dovolené.

Co si ale počít v případě, že již máme rodinu nebo jsme naopak už před nějakým časem překročili věk považovaný za mladý? Znamená snad rodičovství nebo trošku více stříbrem prokvetlé vlasy synonymum pro nudu a šeď dovolené strávené pod bezpečnými křídly cestovky či nutnost pořízení chaty, na niž pak budeme po celý život jezdit každý rok? Pro milovníky dynamické dovolené, romantiky a dobrodružství se přece nabízí i další úžasná možnost – dovolená v karavanu.

Taková dovolená v sobě spojuje výhody finanční dostupnosti, pohodlí a nezávislosti a touhu mnoha lidí zažít na dovolené něco výjimečného a dostat se doslova za hranice všedních dní.

Jistě je mezi vámi i dostatek těch, kteří mají s karavanem zkušenost a neváhali si pořídit i vlastní kousek do rodinného vozového parku. Těm, pro které bude dovolená v karavanu teprve premiérou, doporučujeme, aby si nejprve zkusili, jak jim bude tento způsob cestování a odpočinku vyhovovat. Zapůjčení vozu v renomované půjčovně a poradou s profesionály jistě nic nezkazíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvorba webových stránek: Webklient