Dodávka, ekonomické řešení nejen pro karavanisty

Dodávka se hodí, i když podnikáte v oblasti sportu nebo cestovního ruchu. Někdy je potřebný minibus pro převoz většího množství lidí, jindy je nutné odvézt skupině kola nebo lodě. Z dodávky se dá s trochou zručnosti vybudovat i perfektní obytný vůz pro rodinu.

Nejžádanější jsou fugony

Nejžádanějším vozem je podle statistik prodejců dodávek dlouhodobě furgon, tedy klasický lehký nákladní vůz známý pod názvem dodávka. “Naše firma nabízí užitkové vozy značek Iveco, Renault, Mercedes, Volkswagen, Fiat, Ford, Peugeot, Opel, Isuzu, Agados, Citröen nebo Flamingo. Díky dvanáctiletým zkušenostem s prodejem více než 15 000 vozidel dokážteme ve Vans Centre nabídnou skutečně prověřený vozový park i nadstandardní služby. Včetně finančních. Až do výše úvěru 600 000 Kč nemusíte dokládat příjmy ani daňové přiznání,” říká jednatel Vans Centre Tomáš Kachyňa.

Minibus pro caravaning

Aktuálně najdete v nabídce Vans Centre i mnoho nabídek pro milovníky caravaningu. Jedním je čtyřmístní minibus Mercedes Viano 2,2 CDI s implementovanou kuchyňkou, výsuvnou střešní spací částí, s nosičem kol na zadní dveře i s obřím úložním prostorem. Jde o nafťák s automatickou převodovkou. Rok výroby je 2004 a koupíte jej za 585 000 Kč.

Velice zajímavým řešením je i nástavba Vanbrella, kterou můžete vidět například na Fordu Tranzit. Dodávka doslova volá po dostavbě…

Dvouletá záruka i na ojeté dodávky

I když jde o prodej dodávek a užitkových vozů, které už měly dříve jiného majitele, získáte od Vans Centre standardní dvouletou záruku. Firma přitom nehlídá najeté kilometry a samotné vozidlo získáte po servisní údržbě ve výborném technickém stavu. Navíc máte během záruky zajištěné V.I.P. servisní služby a získáte tak dva roky bezstarostného provozu zakoupeného automobilu. Uzavřít dokonce lze i smlouvu o prodloužené záruce. Záruka nabízí plné krytí, i pokud jde o tak obávané poruchy, jakými jsou turbodmychadlo, vstřikovací systém, blok motoru a další.

Tvorba webových stránek: Webklient