Jak ušetřit za kempy, využijte slevové karty

Cestování s karavanem je skvělá věc. Můžete dojet kamkoliv a zaparkovat v jakémkoliv kempu, který zrovna míjíte. Přijde vám ale přenocování v kempu drahé a přemýšlíte nad způsobem, jak za něj ušetřit? Pak zkuste využít některé ze slevových karet, díky kterým budete mít pobyt v kempu levnější.

K dostání je více typů slevových karet, které vám zaručí získání slevy nebo bonusů pro přenocování v kempu. K těm nejznámějším a nejvyužívanějším pak patří slevová karta Camping Card ACSI.

Camping Card ACSI

Camping Card ACSI patří k nejstarším a nejrozšířenějším slevovým kartám na území celé Evropy. V současné době nabízí slevy do více než 2500 kempů ve dvaceti různých zemích. Slevy můžete využít nejen v Čechách, ale například i ve Francii, Chorvatsku, Itálii, Německu, Rakousku, Španělsku či Holandsku.

Karta se prodává se dvěma knihami, ve kterých je seznam kempů, kde je možné slevy uplatnit. Ubytování je pak paušálně 12, 14 nebo 16 Euro. Kromě toho naleznete v nabídkách také zvýhodněné balíčky, například sedm nocí za cenu šesti nebo 14 nocí za cenu 11.

Camping Card ACSI vás vyjde na 390 korun a zakoupit si ji můžete i přes internet.

Camping Cheque

Další karta označovaná jako Camping Cheque garantuje nocování v kempu za cenu 15 Euro pro dvě osoby včetně elektřiny na více než šesti stech místech Evropy. Za výhodnou cenu můžete kempovat v Čechách, Chorvatsku, Dánsku, Německu, Polsku, Maďarsku, Estonsku a dalších zemích.

Camping Cheque můžete objednat na internetu, a to buď v podobě jednotlivých šeků za 15 Euro jeden, kdy se jeden šek rovná jedné noci, anebo si můžete pořídit stříbrnou nebo zlatou kartu.

Camping Card Scandinavia

Pokud se chystáte se svým karavanem do Skandinávie a plánujete přenocování v kempu v Dánsku, Švédsku, Finsku nebo Norsku, pak určitě oceníte kartu Camping Card Scandinavia. Kromě těchto zemí ji můžete využít i v dalších 16 zemích Evropy.

Karta nabízí řadu slev a výhod. Objednat si ji můžete buď přes internet za cenu 13,5 Euro, přičemž doručení trvá tři až šest týdnů, nebo přímo v některém z kempů za 6 Euro.

FFCC

Karta FFCC je platná na území Francie. Její pořízení vyjde celou rodinu na 27 Euro nebo pro jednotlivce 18 Euro, platí po dobu jednoho roku a lze s ní v označených francouzských kempech získat slevu od pěti do 30 %.

Další karty

V nabídce slevových karet na kempování naleznete i další karty, jako je například německá CamperMoney, britský průkaz Freedom UK Pass či italská Eurocamping Card. Zakoupit si můžete i různá členství v klubech, jako Temporary Overseas Membership, které z vás na tři měsíce udělá členy britského The Camping and Caravanning Clubu a přinese vám řadu slev a výhod.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Tvorba webových stránek: Webklient